Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Zimní sporty

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 1 - 25 z celkového počtu 155 položek.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
DĚTSKÝ SNOWBOARD RIDE S VÁZÁNÍM RIDE - obrázky inzerce
DĚTSKÝ SNOWBOARD RIDE S VÁZÁNÍM RIDE - obrázky inzerce

DĚTSKÝ SNOWBOARD RIDE S VÁZÁNÍM RIDE - Praha

Prodám dětský snowboard Ride 135 s vázáním Ride, ve velmi dobrém stavu, použité jen jednu sezónu. ( původní cena 8.000,- Kč ) CENA NYNÍ 4.900,- Kč + polstrovaný obal na záda Gravity ZDARMA. INFO SNB: /snowboards? zbozi=164 INFOVÁZÁNÍ: /bindings? zbozi=72.
Cena 4 900 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 49x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 3.9.2010

Lyžářské boty, brusle - Brandýs nad Labem

Prodám dětské brusle (kanady), vel. 35, perfektní stav 250 Kč dále lyžařské boty (přeskáče) č. 35 (červené) za 300 Kč, č. 38 (tmavé) 500 Kč ač. 42 (tmavé) 750 Kč. Vše minimálně užívané.
Cena 150 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 14x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Brandýs nad Labem, Středočeský kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

Lyžáky Salomon Performa vel. 28,5 (44).  - obrázky inzerce

Lyžáky Salomon Performa vel. 28,5 (44). - Praha nebo Kralupy

Lyžáky Salomon Performa vel. 28,5 (44), vario přezky s mikronastavením, cena 990 Kč.
Cena 990 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 4x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 2.9.2010

Carvingové lyže Atomic SX8 Supercross, dl. 140cm.  - obrázky inzerce

Carvingové lyže Atomic SX8 Supercross, dl. 140cm. - Praha nebo Kralupy

Carvingové lyže Atomic SX8 Supercross, dl. 140cm, rádius 13m, s vázáním Salomon 609, skluznice po servisu, cena 2990 Kč.
Cena 2 990 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 29 dnů Počet ukázání detailu 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 2.9.2010

Boty na lyže - obrázky inzerce

Boty na lyže - Praha

Prodán boby na lyže Koflach velikost 8-9.
Cena 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 2.9.2010

Lyže Kastle action 03 - nové bez vázání - obrázky inzerce
Lyže Kastle action 03 - nové bez vázání - obrázky inzerce

Lyže Kastle action 03 - nové bez vázání - Praha

Lyže Kastle action 03 - nové bez vázání. délka 186 cm.
Cena 300 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 2.9.2010

Lyže kastle action 03 + hůlky a lyžáky - obrázky inzerce
Lyže kastle action 03 + hůlky a lyžáky - obrázky inzerce

Lyže kastle action 03 + hůlky a lyžáky - Praha

Lyže + lyžařské boty botas. Použité ale 100% funkční. Délka lyží 186. Velikost bot 44.
Cena 600 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 9x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 2.9.2010

Carvingové lyže Rossignol Radical SX 150 cm.  - obrázky inzerce

Carvingové lyže Rossignol Radical SX 150 cm. - Praha nebo Kralupy

Carvingové lyže Rossignol Radical SX 150 cm, rádius 13m s vázáním Rossignol Axium, dobrý stav, cena 2490 Kč.
Cena 2 490 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 16x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 2.9.2010

Brusle a hokejová výstroj - obrázky inzerce
Brusle a hokejová výstroj - obrázky inzerce

Brusle a hokejová výstroj - Mělník

Možnost více fotografií na požádání. 1) Brusle Botas Chicago 3000, vel. 37 (24cm), délka nože 230mm, cena 800,- Kč použité 3x. 2) Brusle Botas montreal 102 basic hockey line, nůž Wind Junior 220 mm, 1 sezonu jeté, vel. 34 (22,5 cm), cena 300,- Kč 3) Brusle Bauer Air 30, nůž 230 mm, vel. 36, cena 300,- Kč. 4) Brusle Nike Bauer Supreme, nůž 240...
Cena 1 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 83 dnů Počet ukázání detailu 148x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Mělník, Středočeský kraj, poslední aktualizace 1.9.2010

Lyže Big Foot - obrázky inzerce
Lyže Big Foot - obrázky inzerce

Lyže Big Foot - Bohnice

Escape cpx180, prodám za 1300,-kč.
Cena 1 300 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 33x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Bohnice, kraj Praha, poslední aktualizace 1.9.2010

Lyže Blizzard - obrázky inzerce
Lyže Blizzard - obrázky inzerce

Lyže Blizzard - Bohnice

Firebird XOC, 163 cm, prodám za 1400,-kč.
Cena 1 400 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 23x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Bohnice, kraj Praha, poslední aktualizace 1.9.2010

Lyžařská helma K2 Clutch - Praha

Lyžařská helma K2 Clutch, zcela nová, nepoužitá, vel. S, M, L Cena 700,- Kč. Barva khaki.
Cena 700 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 25 dnů Počet ukázání detailu 24x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 1.9.2010

ATOMIC GS 9 - obrázky inzerce
ATOMIC GS 9 - obrázky inzerce

ATOMIC GS 9 - Praha

Kvalitní lyže, délka 170 cm, posuvné vázání na desce NEOX 412 do 110 kg. ,délka boty od 260 do 370 mm. Lyže jsou po servisu připraveny na svah.
Cena 3 200 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 47x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 1.9.2010

Lyzarske vazani tyrolia sl 10 - obrázky inzerce
Lyzarske vazani tyrolia sl 10 - obrázky inzerce

Lyzarske vazani tyrolia sl 10 - Praha 9

Prodám lyžařské vázání Tyrolia SL 10. Velmi dobrý stav. Málo používané.
Cena 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 31.8.2010

Lyzarske vazani rossignol axium 200 - obrázky inzerce
Lyzarske vazani rossignol axium 200 - obrázky inzerce

Lyzarske vazani rossignol axium 200 - Praha 9

Prodám lyžařské vázání Rossignol Axium 200. Velmi dobrý stav, málo používané.
Cena 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 11x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 31.8.2010

Lyžařské sjezdové boty Rossignol - dámské - obrázky inzerce
Lyžařské sjezdové boty Rossignol - dámské - obrázky inzerce

Lyžařské sjezdové boty Rossignol - dámské - Praha

Prodám jednou použité dámské sjezdové boty Rossignol Xena 8 Cockpit, velikost mondo 27 - 27,5 ( neboli pro EU 42 - 42,5) bílo -stříbrné. Přepínání hard/soft, 4x alu přesky s mikro nastavením, vyjímatelná vnitřní bota, flex index: 50/40; canting; pásek: 28 mm, šířka vnitřní botičky: 104 mm. Koupila jsem je v Itálii v březnu 2008 a jezdila na nich...
Cena 2 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 45x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 31.8.2010

Carvingové lyže Atomic Izor 3:1, dl. 168 cm.  - obrázky inzerce

Carvingové lyže Atomic Izor 3:1, dl. 168 cm. - Praha nebo Kralupy

Carvingové lyže Atomic Izor 3:1, dl. 168 cm, rádius 16m s vázáním Atomic Centro 412, cena 1790 Kč.
Cena 1 790 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 60x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 31.8.2010

Salomon Streetracer 10, dl. 155 cm.  - obrázky inzerce

Salomon Streetracer 10, dl. 155 cm. - Praha nebo Kralupy

Salomon Streetracer 10, dl. 155 cm, rádius 11,1m, s vázáním Salomon S912Ti, skluznice v bezvadném stavu, cena 2490 Kč.
Cena 2 490 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 37x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 31.8.2010

Helma  - obrázky inzerce

Helma - Okr. Beroun

Dětská helma na lyže.
Cena 350 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 31x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Okr. Beroun, Středočeský kraj, poslední aktualizace 31.8.2010

Kvalitní lední brusle FILA - obrázky inzerce
Kvalitní lední brusle FILA - obrázky inzerce

Kvalitní lední brusle FILA - Praha 9

Prodám kvalitní lední brusle Fila primo ice. Dvě velikosti 39 a 40,5. Nikdy nepoužité, vybalené z krabice jen na focení. Technologie semi soft, vnitřní strana boty specielně upravena pro pohodlnější nošení, ocelový nůž, upevnění pomocí tkaničky, přezky a nártního pásu. PC v loňském roce 1700kč, nyní 950kč.
Cena 950 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 13x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 31.8.2010

NOVE, SJEZDOVE LYZE PLATINUM M, vyr. VOLANT. dovoz AU. 40%sleva - obrázky inzerce

NOVE, SJEZDOVE LYZE PLATINUM M, vyr. VOLANT. dovoz AU. 40%sleva - Cela cr

Set lyže Volant Platinum M s výborným vázáním. Určena zejména pro rekreační lyžování a lyžování ve volném terénu. Řada M" mají jádro vyrobené z ušlechtilého dřeva se svrchní ocelovou deskou. Tato kombinace zajišťuje výbornou stabilitu a kontrolu. Řada M" jsou určeny pro muže i ženy a poskytují potěšení z jízdy i mimo upravené tratě. Jedna se o...
Cena 15 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 13x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Cela cr, Středočeský kraj, poslední aktualizace 31.8.2010

DĚTSKÝ SNOWBOARD HAMMER PULP 110 cm.  - obrázky inzerce
DĚTSKÝ SNOWBOARD HAMMER PULP 110 cm.  - obrázky inzerce

DĚTSKÝ SNOWBOARD HAMMER PULP 110 cm. - Brandýs n/L

Prodám dětský značkový snowboard Hammer Pulp 110 cm, letos nové vázání za 1000 kč. (do vel. bot 38), grip Nidecker. Vhodný pro začátečníka. Pěkný a zachovalý.
Cena 1 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 44x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Brandýs n/L, Středočeský kraj, poslední aktualizace 31.8.2010

Snowboard Nitro Team 6.0, dl. 158 cm. Možno i boty vel. 44.  - obrázky inzerce
Snowboard Nitro Team 6.0, dl. 158 cm. Možno i boty vel. 44.  - obrázky inzerce

Snowboard Nitro Team 6.0, dl. 158 cm. Možno i boty vel. 44. - Praha nebo Kralupy

Snowboard Nitro Team 6.0, dl. 158 cm s vázáním Factory FB11, dobrý stav, cena 2490 Kč. Možno i boty vel. 44 (28,5) za 590 Kč.
Cena 2 490 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 39x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 30.8.2010

Carvingové lyže Rossignol 8x Oversize Ti 160 cm.  - obrázky inzerce

Carvingové lyže Rossignol 8x Oversize Ti 160 cm. - Praha nebo Kralupy

Carvingové lyže Rossignol 8x Oversize Ti 160 cm, rádius 15m s vázáním Rossignol Axium 100, málo jeté, skluznice bezvadná, cena 4690 Kč.
Cena 4 690 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 54x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 30.8.2010

Lyžáky Nordica Grand Prix R vel 27 (42).  - obrázky inzerce

Lyžáky Nordica Grand Prix R vel 27 (42). - Praha nebo Kralupy

Lyžáky Nordica Grand Prix R vel 27 (42), kovové přezky s mikronastavením, cena 890 Kč.
Cena 890 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 56 dnů Počet ukázání detailu 22x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 30.8.2010

Další stránky: 1 2 3 4 5 6 7