Mé oblíbené kategorie:

Kategorie:

Zboží je v kraji:

Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Cenové rozpětí (Kč):

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 151 - 175 z celkového počtu 2358 položek.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
LYŽE FISCHER RCX CARVING 138 cm - obrázky inzerce
LYŽE FISCHER RCX CARVING 138 cm - obrázky inzerce

LYŽE FISCHER RCX CARVING 138 cm - Plzeň

Lyže byly používané, jsou povrchově poškrábané a mají menší ťukance viz foto, plně funkční, skluznice v dobrém stavu, vázání SALOMON 700 nastavitelné na všechny velikosti bot DIN 3,5-10. Technologie hran PLASMA EDGE-speciální finální povrch. úprava hran, jsou vytvrzeny, drží ostré. Exkluzivní technologie firmy Fischer zajišťující ovladatelnost i...
Cena 990 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 106x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Plzeň, Plzeňský kraj, poslední aktualizace 12.3.2010

Brusle zimní dívčí ( dámské ) - obrázky inzerce
Brusle zimní dívčí ( dámské ) - obrázky inzerce

Brusle zimní dívčí ( dámské ) - Plzeň

Velikost 35/3, plastové chrániče nože s vroubky na rozjezd, brusle nebyly použity. platba dobírkou, předem, hotově.
Cena 480 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Plzeň, Plzeňský kraj, poslední aktualizace 12.3.2010

Lyže DYNASTAR Course Team 66 délka 164cm R17m - obrázky inzerce
Lyže DYNASTAR Course Team 66 délka 164cm R17m - obrázky inzerce

Lyže DYNASTAR Course Team 66 délka 164cm R17m - Šumperk

Kvalitní sportovní lyže sendvičové konstrukce. Výborné pro střední a delší oblouk. Variabilní vázání LOOK Nova do 80kg. Skluznice i hrana velmi pěkná. Cena 2400,--.
Cena 2 400 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 49x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Šumperk, Olomoucký kraj, poslední aktualizace 11.3.2010

Lyžáky Lowa LC vel. 23,5 (37) dobrý stav.  - obrázky inzerce

Lyžáky Lowa LC vel. 23,5 (37) dobrý stav. - Praha nebo Kralupy

Lyžáky Lowa LC vel. 23,5 (37) dobrý stav, přezky s mikronastavením, cena 690 Kč.
Cena 690 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 25 dnů Počet ukázání detailu 18x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Carvingové lyže Dynastar Distinct 154cm.  - obrázky inzerce

Carvingové lyže Dynastar Distinct 154cm. - Praha nebo Kralupy

Carvingové lyže Dynastar Distinct 154cm, rádius 13m, s vázáním Look NX10, dobrý stav, skluznice po servisu, cena 2190 Kč.
Cena 2 190 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 25 dnů Počet ukázání detailu 93x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Lyže STÖCKLI Sinox Fun délka 172cm  - obrázky inzerce
Lyže STÖCKLI Sinox Fun délka 172cm  - obrázky inzerce

Lyže STÖCKLI Sinox Fun délka 172cm - Šumperk

Kvalitní lyže s dřevěným jádrem. Vázání Marker Logic M8.1 do 110kg. Skluznice neporušená, hrana široká. Cena 1600,--.
Cena 1 600 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 65x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Šumperk, Olomoucký kraj, poslední aktualizace 11.3.2010

Žehlička na tuhý líh - obrázky inzerce
Žehlička na tuhý líh - obrázky inzerce

Žehlička na tuhý líh - Čerčany

Prodám žehličku na tuhý líh. Žehlička je nová, nikdy nepoužitá. Možno využít jako historický skvost na dekoraci. Přidám i pár tabletek lihu. Cena symbolická.
Cena 100 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 20x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Čerčany, kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Lyže K2 Apache Ranger délka 170cm R14m - obrázky inzerce
Lyže K2 Apache Ranger délka 170cm R14m - obrázky inzerce

Lyže K2 Apache Ranger délka 170cm R14m - Šumperk

Všestranné lyže, velice stabilní, které uspokojí každého lyžaře, dřevěné jádro. Variabilní vázání Marker s podložkou IBC do 110kg. Skluznice i hrana velice zachovalá. Cena 2500,--.
Cena 2 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 93x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Šumperk, Olomoucký kraj, poslední aktualizace 11.3.2010

Lyže ROSSIGNOL Cross X7 délka 174cm R16m - obrázky inzerce
Lyže ROSSIGNOL Cross X7 délka 174cm R16m - obrázky inzerce

Lyže ROSSIGNOL Cross X7 délka 174cm R16m - Šumperk

Univerzální velice zachovalé lyže. Variabilní vázání Rossignol Axium100 do 105kg, s itegrovanou podložkou. Skluznice a hrana velmi zachovalá. Cena 2300,--.
Cena 2 300 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 63x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Šumperk, Olomoucký kraj, poslední aktualizace 11.3.2010

Snowbordová obuv HEAD řady 1.60 - obrázky inzerce
Snowbordová obuv HEAD řady 1.60 - obrázky inzerce

Snowbordová obuv HEAD řady 1.60 - Praha

- integrální podešev s technologií PAD - vyjímatelná vnitřní botička vlastní teplotou tvarovatelná - předtvarovaný prostor pro patu, zabraňuje zvedání paty při jízdě - PAD-vyvážení mezi tlumením nárazů a přenosem síly - jazyk 3D - trojrozměrně tvarovaný jazyk ve vnitřní botce pro dokonalý pocit - šněrovací poutka Dyneema mají kluzné vlastnosti...
Cena 1 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 12x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Lyže SALOMON Scrambler 500 délka 160cm R12m - obrázky inzerce
Lyže SALOMON Scrambler 500 délka 160cm R12m - obrázky inzerce

Lyže SALOMON Scrambler 500 délka 160cm R12m - Šumperk

Stabilní, lehce točivé, pohodové lyže. Variabilní vázání Salomon C609 do 100kg. Skluznice pěkná, hrana široká. Lyže jsou velice zachovalé. Cena 2400,--.
Cena 2 400 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 81x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Šumperk, Olomoucký kraj, poslední aktualizace 11.3.2010

Carvingove lyze Blizzard  - obrázky inzerce
Carvingove lyze Blizzard  - obrázky inzerce

Carvingove lyze Blizzard - Praha

Malo jete, delka 158cm, vazani Salomon.
Cena 1 700 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 105x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha , kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Fischer RC4 Race SC+ vázání Z11 TOP slalomky sleva - obrázky inzerce
Fischer RC4 Race SC+ vázání Z11 TOP slalomky sleva - obrázky inzerce

Fischer RC4 Race SC+ vázání Z11 TOP slalomky sleva - Litvínov

Prodám zcela nové originál zabalené Race slalomy Fischer RC4 Race SC+ vázání Z11 RF2. Délka lyže 165 cm rádius 14m, míry 117/67/99. Původní cena 15 790 nyní 8990,- Fischer RC 4 Race SC je osvědčená a odladěná slalomová lyže, která je velice oblíbená mezi pokročilými lyžaři a nejpůjčovanější lyže našich půjčoven. Lyže, která nemůže zklamat. Je...
Cena 8 790 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 64x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Litvínov, Ústecký kraj, poslední aktualizace 11.3.2010

Snowboardové boty westige army - obrázky inzerce

Snowboardové boty westige army - Protivín

Dobrý den prodám nové nikdy nenošené Snowboardové boty Westige Army velikostč. 42(8) ale vejde se i nohač. 43(9)(nevhodný dar)Mohu poslat i dobírkou.
Cena 1 200 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 23x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Protivín, Jihočeský kraj, poslední aktualizace 11.3.2010

Dětské brusle s úpravou velikosti - obrázky inzerce
Dětské brusle s úpravou velikosti - obrázky inzerce

Dětské brusle s úpravou velikosti - Police nad Metují

Dětské brusle na led, kde se nechá velikost štelovat. Brusle jsou zachovalé.
Cena 400 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 22 dnů Počet ukázání detailu 428x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Police nad Metují, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 11.3.2010

Vázání Rossignol AXIAL 120 RACE - obrázky inzerce
Vázání Rossignol AXIAL 120 RACE - obrázky inzerce

Vázání Rossignol AXIAL 120 RACE - Želeč u Tábora

Vázání je do 120kg lyžaře, je plně funkční a snadno nastavitelné. V setu je i originál deska pod vázání (viz. obr. ).
Cena 600 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 51x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Želeč u Tábora, Jihočeský kraj, poslední aktualizace 11.3.2010

Lyžáky NORDICA 270mm - obrázky inzerce
Lyžáky NORDICA 270mm - obrázky inzerce

Lyžáky NORDICA 270mm - Praha

Lyžáky NORDICA 683 front entry line, 4 přezky + pás na suchý zip, bílo-fialkové- viz foto, nové patky.
Cena 450 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 22x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Lyžařská/snowboardová helma briko, vel S - obrázky inzerce

Lyžařská/snowboardová helma briko, vel S - Praha 6

Prodám pouze vyzkoušenou helmu, žádné poškození, či škrábance. koupenou přes internet (nesedí velikost). 1150,- Opravdu velmi krásná.
Cena 1 150 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 22x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha 6, kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Pánské brusle na led CONTRIX vel. 43 - obrázky inzerce
Pánské brusle na led CONTRIX vel. 43 - obrázky inzerce

Pánské brusle na led CONTRIX vel. 43 - Ústí nad Labem

Hezké brusle modročerné kombinace, přezkové, dobře fixují nohu, skoro nepoužité (vzaté asi 2x), nějaký škrábanec a kopnutí se najde, ale dobrý stav , 0) (viz. foto) VÝROBCE: CONTRIX VELIKOST: 43.
Cena 490 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 9x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Ústí nad Labem, Ústecký kraj, poslední aktualizace 11.3.2010

Carvingové lyže TECNO - obrázky inzerce
Carvingové lyže TECNO - obrázky inzerce

Carvingové lyže TECNO - Mikulov

Prodám carvingové lyže TECNO PRO TEAM, 90 cm. Profil lyže 95 - 66 - 86, rádius 5,3m. Vázání TECNO PRO TC 45 JUNIOR.
Cena 1 690 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 68x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Mikulov, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 11.3.2010

Komplet přeskáče a helmy head - obrázky inzerce
Komplet přeskáče a helmy head - obrázky inzerce

Komplet přeskáče a helmy head - Praha 9

Jako nové, bez poškození, jednou použité, bílo-oranžové barvy, mooc hezké, velikost bot: 17,5, helma: 50cm výrobce: head.
Cena 1 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 64x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Hokejová přilba RBK 6k s plexi - obrázky inzerce
Hokejová přilba RBK 6k s plexi - obrázky inzerce

Hokejová přilba RBK 6k s plexi - Ostrava, občas i Praha

Černá hokejová helma vel. L(senior), RBK 6k, plexi HejdukSport s orig. utěrkou.
Cena 2 200 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 79x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Ostrava, občas i Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Snowboard Nidecker Highway 158cm.  - obrázky inzerce
Snowboard Nidecker Highway 158cm.  - obrázky inzerce

Snowboard Nidecker Highway 158cm. - Praha nebo Kralupy

Snowboard Nidecker Highway 158cm, konstrukce z dřevěných prutů, málo jetý, s vázáním Factory FB11, cena 1990 Kč.
Cena 1 990 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 24 dnů Počet ukázání detailu 50x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 10.3.2010

Boty na snowboard vel. 42 - obrázky inzerce
Boty na snowboard vel. 42 - obrázky inzerce

Boty na snowboard vel. 42 - Dolní Břežany

Boty na snowboard, velikost 42, značka vestige, borva modrošedá, už je nepoužívám tak třeba ještě někomu poslouží. Mají už trochu ošoupané strany a v jedné botě vevnitř chybí ten plastový pojezd na utažení vnitřních tkaniček, ale to se dá kdekoliv dokoupit. Já boty už druhou zimu nepoužívám tak sem to ani nedokupovala. Jinak jsou stále super....
Cena 499 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 28x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Dolní Břežany, Středočeský kraj, poslední aktualizace 10.3.2010

Fischer RX8 Pro + vázání FS10 model 09/10 Poslední sleva 55% - obrázky inzerce
Fischer RX8 Pro + vázání FS10 model 09/10 Poslední sleva 55% - obrázky inzerce

Fischer RX8 Pro + vázání FS10 model 09/10 Poslední sleva 55% - Litvínov

Prodám zcela nové univerzální slalomy Fischer RX8 Pro + vázání FS10 letošní model 09/10 délky 160,165, cm rádius 12,5m/160cm. Cena nové lyže 14 590 má cena 7390,- sleva 50%. Tento model lyží Fischer je určen pro skutečnou radost z lyžování. Model se slalomovými prvky, nejvyšší třídy pro náročné lyžaře preferující kratší oblouky. Dynamická...
Cena 6 900 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 91x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Litvínov, Ústecký kraj, poslední aktualizace 10.3.2010

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20