Mé oblíbené kategorie:

Kategorie:

Zboží je v kraji:

Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Cenové rozpětí (Kč):

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 1 - 25 z celkového počtu 575 položek.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
Prodám úplně nové skvělé běžecké boty pro dámy!  - obrázky inzerce

Prodám úplně nové skvělé běžecké boty pro dámy! - Praha

Prodám nové (2h nošené) boty na běžky Alpina Eve 30 T velikost 38 (5). Bohužel jsou mi malé. Boty mám 2 týdny, takže mají 2 roky záruku - dodám paragon. Jedná se o běžecké boty z vrcholu řady Eve Series vyvinuté speciálně pro ženy. Na vývoj tohoto modelu byla vynaložena spousta úsilí, protože se musí do nejmenších detailů přizpůsobit specifické...
Cena 2 300 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 14x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 19.3.2010

SnowBoard - Praha4 ohradni

Prodam SnowBoard s vazanim a botamy (Gravity) boty velikost 40.
Cena 5 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 26 dnů Počet ukázání detailu 22x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha4 ohradni, kraj Praha, poslední aktualizace 19.3.2010

Carvingové lyže Volkl EXS 163cm.  - obrázky inzerce

Carvingové lyže Volkl EXS 163cm. - Praha nebo Kralupy

Carvingové lyže Volkl EXS 163cm, rádius 15,5m s vázáním Marker Motion 1200, málo jeté, připravené na sezonu, cena 2490 Kč.
Cena 2 490 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 30 dnů Počet ukázání detailu 24x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 19.3.2010

Carvingové lyže Volkl Energy 142 cm.  - obrázky inzerce

Carvingové lyže Volkl Energy 142 cm. - Praha nebo Kralupy

Carvingové lyže Volkl Energy 142 cm, rádius 11,3m s vázáním Marker Motion 1100, dobrý stav, skluznice bez vady, cena 2190 Kč.
Cena 2 190 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 30 dnů Počet ukázání detailu 24x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 18.3.2010

Carvingové lyže Salomon Scrambler 700, dl. 155 cm.  - obrázky inzerce

Carvingové lyže Salomon Scrambler 700, dl. 155 cm. - Praha nebo Kralupy

Carvingové lyže Salomon Scrambler 700, dl. 155 cm, r 11,9m, s vázáním Salomon S710, cena 1990 Kč.
Cena 1 990 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 30 dnů Počet ukázání detailu 30x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 18.3.2010

Prodám lyžařské býle Bollé Scream black  - obrázky inzerce

Prodám lyžařské býle Bollé Scream black - Praha

Prodam špičkové dvě sezona jeté brýle Bollé Scream. Atraktivní vzhled, kvalita za každého počasí, nepoškozené, jako nové. Praha.
Cena 1 800 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 76x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 18.3.2010

Sporten Bohemia skate World cup - obrázky inzerce
Sporten Bohemia skate World cup - obrázky inzerce

Sporten Bohemia skate World cup - Praha - Letňany

Prodám skate běžky v perfektním stavu, jedná se o nejvyšší závodní model této značky. Vázání Salomon PILOT EQUIPE Skate. Délka 187cm. Modelový rok 2007. Možno ukázat v Praze Letňanech nebo na Budějovické.
Cena 1 700 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 132x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha - Letňany, kraj Praha, poslední aktualizace 18.3.2010

Prodam hokejove kalhoty OPUS classic 3000 - obrázky inzerce

Prodam hokejove kalhoty OPUS classic 3000 - Praha nebo Severni Morava

Prodám hokejové kalhoty OPUS classic 3000 senior XL černé. Jsou jako nové (tři měsíce staré). Původní cena 1300Kč, nyní 800Kč. Možnost odběru Praha nebo Severní Morava.
Cena 800 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 73x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Severni Morava, kraj Praha, poslední aktualizace 18.3.2010

Nové dětské nastavitelné lední brusle vel. 29-32 - obrázky inzerce

Nové dětské nastavitelné lední brusle vel. 29-32 - Praha 4

Nové dětské lední brusle včetně záručního listu. Nastavitelná velikost: 29-32. Pevná bota s komfortní softovou vložkou. Snadno nastavitelná velikost. Bezpečnostní přezka + šněrování. Přídavný pásek na suchý zip pro větší pevnost. Lední nůž: vysokouhlíkatá ocel.
Cena 649 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 29 dnů Počet ukázání detailu 264x TOP 2x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha 4, kraj Praha, poslední aktualizace 18.3.2010

Exkluzivní, špičkové, ručně vyráběné švýcarské lyže ZAI, nov - obrázky inzerce
Exkluzivní, špičkové, ručně vyráběné švýcarské lyže ZAI, nov - obrázky inzerce

Exkluzivní, špičkové, ručně vyráběné švýcarské lyže ZAI, nov - Praha

Nové, exkluzivní, špičkové, ručně vyráběné švýcarské lyže ZAI v úžasném designu, jádro z cedrového dřeva je zárukou dlouhé životnosti a perfektních vlastností. Specifický design, limitovaná edice 1.100 ks pro celý svět, unikátní technologie, povrchová úprava z jasanového dřeva a titanalu zajišťuje jedinečnost a exkluzivitu. Lyže jsou s kvalitní...
Cena 28 000 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Nové zboží Nové zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 166x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 18.3.2010

Nové špičkové lyže na Funcarving, RTC 38, 48, 58, Swiss Made - obrázky inzerce
Nové špičkové lyže na Funcarving, RTC 38, 48, 58, Swiss Made - obrázky inzerce

Nové špičkové lyže na Funcarving, RTC 38, 48, 58, Swiss Made - Praha

Nové špičkové hypercarvové lyže pro slutečné fanoušky funcarvingu, carvingové lyže švýcarské značky RTC. Jedná se o jedny z nejlepších lyží v Evropě, které většina lyžující veřejnosti v Česku nezná. Perfektně ručně vyráběné a drahé lyže mají dřevěné jádro+2x titanal a další laminátové vrstvy, závodní skluznici. Na lyžích je deska Hangl-spec....
Cena 17 000 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Nové zboží Nové zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 120x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 18.3.2010

Carvingové lyže K2 Escape 160 cm.  - obrázky inzerce

Carvingové lyže K2 Escape 160 cm. - Praha nebo Kralupy

Carvingové lyže K2 Escape 160 cm, rádius 15m, s vázáním Marker M1000, dobrý stav, cena 1690 Kč.
Cena 1 690 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 28 dnů Počet ukázání detailu 47x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 17.3.2010

Snowboard+vázání - obrázky inzerce
Snowboard+vázání - obrázky inzerce

Snowboard+vázání - Praha 6

Snowboard od značky Morrow, vysoký 163 cm, tři roky jetý, stav odpovídá stařšímu zboží, s vázáním, začínající praskání od šroubu, pro začátečníky to nejlepší, vázání typu Drake, na velikost nohy od 7-11.
Cena v aukci 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 28 dnů Počet ukázání detailu 39x
Aukce z kategorie Zimní sporty
Praha 6, kraj Praha, poslední aktualizace 17.3.2010

Prodám pánské lyžařské boty Atomic vel. 27,5 (42)  - obrázky inzerce
Prodám pánské lyžařské boty Atomic vel. 27,5 (42)  - obrázky inzerce

Prodám pánské lyžařské boty Atomic vel. 27,5 (42) - Praha 8

Prodám pánské lyžařské boty Atomic ve velmi dobrém stavu, barva modrá, velikost 27,5 (42).
Cena 1 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 23x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha 8, kraj Praha, poslední aktualizace 17.3.2010

Carvingové lyže Fischer RC4 Race 150 cm.  - obrázky inzerce

Carvingové lyže Fischer RC4 Race 150 cm. - Praha nebo Kralupy

Carvingové lyže Fischer RC4 Race 150 cm, rádius 15m s vázáním Rossignol Axium, dobrý stav, skluznice bezvadná, cena 2490 Kč.
Cena 2 490 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 28 dnů Počet ukázání detailu 52x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 17.3.2010

Lyžáky Lowa MC-R Sport vel. 27 (42).  - obrázky inzerce

Lyžáky Lowa MC-R Sport vel. 27 (42). - Praha nebo Kralupy

Lyžáky Lowa MC-R Sport vel. 27 (42), přezky s mikronastavením, přepínání chůze / jízda, cena 790 Kč.
Cena 790 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 28 dnů Počet ukázání detailu 11x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 17.3.2010

Carvingové lyže Atomic Race 6, dl. 140 cm.  - obrázky inzerce

Carvingové lyže Atomic Race 6, dl. 140 cm. - Praha nebo Kralupy

Carvingové lyže Atomic Race 6, dl. 140 cm, rádius 13m s vázáním Atomic Race 275, dobrý stav, cena 2490 Kč.
Cena 2 490 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 28 dnů Počet ukázání detailu 61x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 17.3.2010

Lyžařská/snowboardová helma briko, velikost S - obrázky inzerce

Lyžařská/snowboardová helma briko, velikost S - Praha 6

Prodám pouze vyzkoušenou helmu, žádné poškození, či škrábance. koupenou přes internet (nesedí velikost). 1150,- Opravdu velmi krásná.
Cena 999 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 22x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha 6, kraj Praha, poslední aktualizace 16.3.2010

Hokejova přilba CCM - obrázky inzerce

Hokejova přilba CCM - PRAHA4

Prodám hokejovou helmu vel. S + dvě mřížky.
Cena 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 44x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
PRAHA4, kraj Praha, poslední aktualizace 16.3.2010

Sáně LION Lavina 110 - 7511 - obrázky inzerce
Sáně LION Lavina 110 - 7511 - obrázky inzerce

Sáně LION Lavina 110 - 7511 - Praha

Sáně Lavina 110 poskytují dostatečný prostor pro dvě děti nebo jednoho dospělého. Podrobný popis: NOSNOST: 120 kg DÉLKA SÁNÍ: 110 cm DÉLKA SEDÁKU: 56 cm ŠÍŘKA SÁNÍ: 36 cm HMOTNOST: 4,1 kg DOSTANETE TO, CO VIDÍTE. Zboží bude dodáno ve stavu a s příslušenstvím jako na fotografiích v galerii označených textem reálná fotografie ze skladu. Svým...
Cena 1 399 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 8 dnů Počet ukázání detailu 0x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.3.2010

LYŽAŘSKÁ ZIMNÍ BUNDA GOLDWIN - obrázky inzerce
LYŽAŘSKÁ ZIMNÍ BUNDA GOLDWIN - obrázky inzerce

LYŽAŘSKÁ ZIMNÍ BUNDA GOLDWIN - Praha

Prodám zimní bundu GOLDWIN, barva tmavě zelená (zeleno-červená kapuce), možno i do civilu :-) Nepropustný zip, kapsa na brýle, kapsa na ski-pass, odepínatelná kapuce, ventilační systém na krku, nastavitelná okrajová přezka. Jetá jednu sezonu, praná pouze v spec. pracím prostředku, vynikající stav, dobrá cena. Možnost vyzkoušet v Praze.
Cena 4 100 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 82 dnů Počet ukázání detailu 93x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.3.2010

Carvingové lyže Volkl P50 SC racing 150 cm.  - obrázky inzerce

Carvingové lyže Volkl P50 SC racing 150 cm. - Praha nebo Kralupy

Carvingové lyže Volkl P50 SC racing 150 cm, rádius 10,9m s vázáním Marker Motion 1200, cena 2290 Kč.
Cena 2 290 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 27 dnů Počet ukázání detailu 72x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 16.3.2010

Prodám dětský snowboard a boty - obrázky inzerce

Prodám dětský snowboard a boty - Praha - Modřany

Prodám snowboard vel. 132 cm a snb boty vel. 38. Prkno barevne vhodné pro kluka i holku, 3 roky staré, ale velmi málo použité, vázání - kvalitní, kovové komponenty (není na fotce). Cena za prkno s vázáním 1500 Kč. Boty 800 Kč.
Cena 1 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 43x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha - Modřany, kraj Praha, poslední aktualizace 16.3.2010

Snowboard vel. 130 - Praha - Modřany

Prodám snowboard vel. 132 cm a snb boty vel. 38. Prkno barevne vhodné pro kluka i holku, 3 roky staré, ale velmi málo použité, vázání - kvalitní, kovové komponenty. Cena za prkno s vázáním 1500 Kč. Boty 800 Kč.
Cena 1 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha - Modřany, kraj Praha, poslední aktualizace 16.3.2010

Lyže s vázáním  - obrázky inzerce
Lyže s vázáním  - obrázky inzerce

Lyže s vázáním - Praha 3

Prodám lyže zn. HEAD monotop ( délka 180 cm ) s vázáním SALOMON. Dobrý stav.
Cena 1 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 34x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha 3, kraj Praha, poslední aktualizace 16.3.2010

Další stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20