Mé oblíbené kategorie:

Kategorie:

Zboží je v kraji:

Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Cenové rozpětí (Kč):

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 1 - 25 z celkového počtu 580 položek.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
LYŽAŘSKÁ ZIMNÍ BUNDA GOLDWIN - obrázky inzerce
LYŽAŘSKÁ ZIMNÍ BUNDA GOLDWIN - obrázky inzerce

LYŽAŘSKÁ ZIMNÍ BUNDA GOLDWIN - Praha

Prodám zimní bundu GOLDWIN, barva tmavě zelená (zeleno-červená kapuce), možno i do civilu :-) Nepropustný zip, kapsa na brýle, kapsa na ski-pass, odepínatelná kapuce, ventilační systém na krku, nastavitelná okrajová přezka. Jetá jednu sezonu, praná pouze v spec. pracím prostředku, vynikající stav, dobrá cena. Možnost vyzkoušet v Praze.
Cena 4 100 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 17x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 12.3.2010

Dalbello Axion 12 - vel. 285 - obrázky inzerce
Dalbello Axion 12 - vel. 285 - obrázky inzerce

Dalbello Axion 12 - vel. 285 - Plzeň; Praha

Lyžáky jsou fakticky nové, pouze 2 dny ježdění. Jsou to naprosto špičkové boty (neplést s levnými verzemi ze sportů), bohužel mám atypickou nohu a moc tlačily, špatný výběr :-( Podrobnější informace o vlastnostech: - trojdílná konstrukce Cabrio - Bi-injected polyether D 62 transparent - symetrický jazyk Flex Power - Dynalink - systém dotažení...
Cena 4 999 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 45x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Plzeň; Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 12.3.2010

Volkl Racetiger GS 170cm - obrázky inzerce
Volkl Racetiger GS 170cm - obrázky inzerce

Volkl Racetiger GS 170cm - Praha

Prodám lyže Voelk racetier GS málo jeté ženou. Nejsou to žádné vyjeté práskačky z půjčovny, ale v top stavu. původní cena 24 800,-kč nyní 8 000,-kč.
Cena 8 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 102x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 12.3.2010

TECNICA ICON CARBON vel 38 - obrázky inzerce

TECNICA ICON CARBON vel 38 - Praha

Prodám Tecnica Icon Carbon vel 38 ježděné ženou ve velmi dobrém stavu. cena 2000kč.
Cena 2 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 38x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 12.3.2010

Thirty two SNB boty - Praha 5

Prodám jednou nošené pánské boty firmy 32, model Prion černé barvy, velikost: Euro: 43, US: 10 UK: 9. Opravdu luxusní a kvalitní snb obutí nové cena 4500.
Cena 1 600 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 26 dnů Počet ukázání detailu 15x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha 5, kraj Praha, poslední aktualizace 12.3.2010

Nové špičkové lyže na Funcarving, RTC 38, 48, 58, Swiss Made - obrázky inzerce
Nové špičkové lyže na Funcarving, RTC 38, 48, 58, Swiss Made - obrázky inzerce

Nové špičkové lyže na Funcarving, RTC 38, 48, 58, Swiss Made - Praha

Nové špičkové hypercarvové lyže pro slutečné fanoušky funcarvingu, carvingové lyže švýcarské značky RTC. Jedná se o jedny z nejlepších lyží v Evropě, které většina lyžující veřejnosti v Česku nezná. Perfektně ručně vyráběné a drahé lyže mají dřevěné jádro+2x titanal a další laminátové vrstvy, závodní skluznici. Na lyžích je deska Hangl-spec....
Cena 17 000 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Nové zboží Nové zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 136x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 12.3.2010

Exkluzivní, špičkové, ručně vyráběné švýcarské lyže ZAI, nové - obrázky inzerce
Exkluzivní, špičkové, ručně vyráběné švýcarské lyže ZAI, nové - obrázky inzerce

Exkluzivní, špičkové, ručně vyráběné švýcarské lyže ZAI, nové - Praha

Nové, exkluzivní, špičkové, ručně vyráběné švýcarské lyže ZAI v úžasném designu, jádro z cedrového dřeva je zárukou dlouhé životnosti a perfektních vlastností. Specifický design, limitovaná edice 1.100 ks pro celý svět, unikátní technologie, povrchová úprava z jasanového dřeva a titanalu zajišťuje jedinečnost a exkluzivitu. Lyže jsou s kvalitní...
Cena 28 000 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Nové zboží Nové zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 150x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 12.3.2010

Lyžáky Lowa LC vel. 23,5 (37) dobrý stav.  - obrázky inzerce

Lyžáky Lowa LC vel. 23,5 (37) dobrý stav. - Praha nebo Kralupy

Lyžáky Lowa LC vel. 23,5 (37) dobrý stav, přezky s mikronastavením, cena 690 Kč.
Cena 690 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 29 dnů Počet ukázání detailu 1x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Carvingové lyže Dynastar Distinct 154cm.  - obrázky inzerce

Carvingové lyže Dynastar Distinct 154cm. - Praha nebo Kralupy

Carvingové lyže Dynastar Distinct 154cm, rádius 13m, s vázáním Look NX10, dobrý stav, skluznice po servisu, cena 2190 Kč.
Cena 2 190 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 29 dnů Počet ukázání detailu 3x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Žehlička na tuhý líh - obrázky inzerce
Žehlička na tuhý líh - obrázky inzerce

Žehlička na tuhý líh - Čerčany

Prodám žehličku na tuhý líh. Žehlička je nová, nikdy nepoužitá. Možno využít jako historický skvost na dekoraci. Přidám i pár tabletek lihu. Cena symbolická.
Cena 100 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 4x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Čerčany, kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Snowbordová obuv HEAD řady 1.60 - obrázky inzerce
Snowbordová obuv HEAD řady 1.60 - obrázky inzerce

Snowbordová obuv HEAD řady 1.60 - Praha

- integrální podešev s technologií PAD - vyjímatelná vnitřní botička vlastní teplotou tvarovatelná - předtvarovaný prostor pro patu, zabraňuje zvedání paty při jízdě - PAD-vyvážení mezi tlumením nárazů a přenosem síly - jazyk 3D - trojrozměrně tvarovaný jazyk ve vnitřní botce pro dokonalý pocit - šněrovací poutka Dyneema mají kluzné vlastnosti...
Cena 1 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 3x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Carvingove lyze Blizzard  - obrázky inzerce
Carvingove lyze Blizzard  - obrázky inzerce

Carvingove lyze Blizzard - Praha

Malo jete, delka 158cm, vazani Salomon.
Cena 1 700 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 14x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha , kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Lyžáky NORDICA 270mm - obrázky inzerce
Lyžáky NORDICA 270mm - obrázky inzerce

Lyžáky NORDICA 270mm - Praha

Lyžáky NORDICA 683 front entry line, 4 přezky + pás na suchý zip, bílo-fialkové- viz foto, nové patky.
Cena 450 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 12x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Lyžařská/snowboardová helma briko, vel S - obrázky inzerce

Lyžařská/snowboardová helma briko, vel S - Praha 6

Prodám pouze vyzkoušenou helmu, žádné poškození, či škrábance. koupenou přes internet (nesedí velikost). 1150,- Opravdu velmi krásná.
Cena 1 150 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 3x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha 6, kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Komplet přeskáče a helmy head - obrázky inzerce
Komplet přeskáče a helmy head - obrázky inzerce

Komplet přeskáče a helmy head - Praha 9

Jako nové, bez poškození, jednou použité, bílo-oranžové barvy, mooc hezké, velikost bot: 17,5, helma: 50cm výrobce: head.
Cena 1 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 19x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Hokejová přilba RBK 6k s plexi - obrázky inzerce
Hokejová přilba RBK 6k s plexi - obrázky inzerce

Hokejová přilba RBK 6k s plexi - Ostrava, občas i Praha

Černá hokejová helma vel. L(senior), RBK 6k, plexi HejdukSport s orig. utěrkou.
Cena 2 200 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 36x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Ostrava, občas i Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 11.3.2010

Snowboard Nidecker Highway 158cm.  - obrázky inzerce
Snowboard Nidecker Highway 158cm.  - obrázky inzerce

Snowboard Nidecker Highway 158cm. - Praha nebo Kralupy

Snowboard Nidecker Highway 158cm, konstrukce z dřevěných prutů, málo jetý, s vázáním Factory FB11, cena 1990 Kč.
Cena 1 990 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 28 dnů Počet ukázání detailu 16x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 10.3.2010

Dětská lyžařská helma Salomon - obrázky inzerce
Dětská lyžařská helma Salomon - obrázky inzerce

Dětská lyžařská helma Salomon - Praha

Prodám dětskou lyžařskou helmu SALOMON EQUIPE JR red/black. Jedná se o Top model firmy Salomon pro děti, má zavírací odvětrání, vzadu kolečkem nastavovací velikost obvodu hlavy. Helma je koupená v roce 2008, není na ní jediný škrábaneček, původní cena je 1999,-Kč. Její hmotnost je 650gr, je uvedena na štítku v helmě, je ve velikosti XS/S, na...
Cena 1 199 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 3x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 10.3.2010

FISCHER RX 8 + vázání FS10, 165cm, PC 12999,- - obrázky inzerce

FISCHER RX 8 + vázání FS10, 165cm, PC 12999,- - Praha 9

Lehký model se slalomovými prvky, stabilní v oblouku a ovladatelný. Dynamická sendvičová lyže s dřevěným jádrem, vybavená technologií závodních lyží a vyztužená titanalem. * dobře ovladatelné a stabilní v oblouku * dřevené jádro * sendwich konstrukce * technologie závodních lyží, vyztužené titanalem Terén: upravené sjezdové tratě Schopnosti:...
Cena 6 500 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 29x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 10.3.2010

Nové lyže SCOTT RCX 159cm R13 PC 17.999,- - obrázky inzerce
Nové lyže SCOTT RCX 159cm R13 PC 17.999,- - obrázky inzerce

Nové lyže SCOTT RCX 159cm R13 PC 17.999,- - Praha 9

Crossové lyže s mírně širším středem pro silovější pojetí jízdy. Integrovaná deska pro vázání. Závodní sendvičová s dřevěným jádrem, vyztužení titanalem. Lyže mají progresivní krojení. 122-72-104 R13 PŮVODNÍ CENA : 17.999,-.
Cena 7 500 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 23x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 10.3.2010

Nové lyže Elan ACCESS 168cm + vázání+deska - obrázky inzerce
Nové lyže Elan ACCESS 168cm + vázání+deska - obrázky inzerce

Nové lyže Elan ACCESS 168cm + vázání+deska - Praha 9

Lyže jsou nepoužité. na netu od 3.999,- v doprodejové ceně a to bez carvingové desky včetně carvingové desky v ceně 599,-. (ta je již namontovaná), kde jsou předvrtané rozteče dle velikosti skeletu lyžáků-viz. foto vázání se jen přišroubuje pomocí čtyř šroubů na patě a špičce lyže vhodná pro upravenou i neupravenou sjezdovku tzv. univerzála...
Cena 2 600 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 58x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 10.3.2010

CARVING lyže ROSSIGNOL 177 + SALOMON X FREE - obrázky inzerce
CARVING lyže ROSSIGNOL 177 + SALOMON X FREE - obrázky inzerce

CARVING lyže ROSSIGNOL 177 + SALOMON X FREE - P 4

Prodám carving lyže Rossignol 177cm cena 499Kč, SALOMON XFREE 700R 173, vázání Salomon 500. Rozsah lyžáků 280-360mm. cena 599Kč. Výborné pro začátečníky až středně pokročilé lyžaře. Lehce se ovládá a je dobrá na upravené sjezdovky i do hlubšího sněhu.
Cena 499 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 46x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
P 4, kraj Praha, poslední aktualizace 9.3.2010

BĚŽKY 180cm GERMINA + ARTIS 681 195cm - obrázky inzerce
BĚŽKY 180cm GERMINA + ARTIS 681 195cm - obrázky inzerce

BĚŽKY 180cm GERMINA + ARTIS 681 195cm - Pha 4

Prodám běžky 180cm GERMINA VOLLPLAST s patním vázáním. Běžky mají šupiny. Jezdila na nich manželka. Cena 299Kč. Běžky Artis 681 Diamant 195cm vázání N 75. Cena 299Kč.
Cena 299 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 25x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Pha 4, kraj Praha, poslední aktualizace 9.3.2010

Carvingové lyže Atomic Race 6, dl. 150 cm.  - obrázky inzerce

Carvingové lyže Atomic Race 6, dl. 150 cm. - Praha nebo Kralupy

Carvingové lyže Atomic Race 6, dl. 150 cm, rádius 14m s vázáním Fischer FS10, dobrý stav, cena 2390 Kč.
Cena 2 390 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 27 dnů Počet ukázání detailu 75x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha nebo Kralupy, kraj Praha, poslední aktualizace 9.3.2010

Nove lyzarske kalhoty pale - obrázky inzerce

Nove lyzarske kalhoty pale - Praha 4

Prodam nove nenosene lyzarske kalhoty PALE od firmy olpran, v zaruce(doklad)velikost L. ,puvodni cena 1490kc, nyni za 490kc. materiál 100% polyester, podšívka 100% polyester, výplň 100% polyester, barva světle modrá. Nevhodny dar. Zcela nove nenosene, vyhodna koupe. rozmery: sirka v pase 49 cm delka 112 cm boky 62 cm.
Cena 490 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 5x
Nabídka z kategorie Zimní sporty
Praha 4, kraj Praha, poslední aktualizace 9.3.2010

Další stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20