Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Kolo, koloběžka, kolečkové brusle, fotbalové, tenisové vybavení bazar

Doporučená inzerce:   (jak se sem dostanu?)

KOLEČKOVÉ BRUSLE SUNSET ABEC 7 AKČNÍ CENA.  - obrázky inzerce

KOLEČKOVÉ BRUSLE SUNSET ABEC 7 AKČNÍ CENA.

Cena: 690 Kč
Zbývá 28 dnů

ukázán 226x TOP 3x

Popis výrobku:- kvalitní softová bota s bezpečnostní přezkou- ložiska ABEC 7- kolečka PU 80x24 mm 82A- podvozek ALUVybranou velikost bruslí prosím napište do poznámek v objednávce. Děkujeme. Výběr z velikostí: 41, 42, 43, 44, 45, 46. Délka vnitřní stélky boty: vel. 41 - stélka 27 cmvel. 42 - stélka 27,5 cmvel. 43 - stélka 28 cmvel. 44 - stélka 28,5 cmvel. 45 - stélka 29 cmvel. 46 - stélka 29,5 cm/...

http://www.dekorhome.cz

Kolečkové brusle solex abec 7 akce - obrázky inzerce

Kolečkové brusle solex abec 7 akce

Cena: 699 Kč
Zbývá 31 dnů

ukázán 272x TOP 3x

Popis výrobku: inline brusle - ložiska abec 7. Skelet: pe. Podvozek: aluminium. Vnitřní bota: nylon se syntetickou kůží. Kolečka: 82a pu, ložiska abec 7, rozměr 80x24m. Délka vnitřní stélky boty: vel. 42 - stélka 27 cm vel. 43 - stélka 28,5 cm vel. 44 - stélka 29,5 cm vel. 46 - stélka 30,5 cm výběr velikosti uveďte prosím do poznámek v objednávce.

http://www.dekorhome.cz

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 76 - 100 z celkového počtu 2346 inzerátů.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
Název a popis    (Zvýhodněné inzeráty - jak se sem dostanu?)
BMX Rock Machine  - obrázky inzerce
BMX Rock Machine  - obrázky inzerce

BMX Rock Machine - Chomutov

Prodávám BMX značky Rock Machine. Kolo je přibližně 2 roky ježděné ale ne na rampách ale spíš po cestách atd. Na kole nejsou žádné předělávky a je udržované a je docela ve slušném stavu. Lankové brzdy, zachovalí vzorek na gumách, ke kolu byli 4 pegy ale zatim jsem je nenašel, přední kolo můžete díky středu řídítkách protočit třeba 100krát, váha...
Cena 3 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 21x
Nabídka z kategorie Kola bazar
Chomutov, Ústecký kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Prodám dětské kolo HARRIER 16" - obrázky inzerce
Prodám dětské kolo HARRIER 16" - obrázky inzerce

Prodám dětské kolo HARRIER 16" - Frýdlant nad Ostravicí

Prodám atraktívní dětské kolo HARRIER Sunny 16" s postranními kolečky. Má ložiskové středy, duralové ráfky, nafukovací pneu a "konra" brzdu na zadním kole. Kolo je v perfektním technickém stavu. Cena k jednání je 1100,- Kč + ev. poštovné.
Cena 1 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 13x
Nabídka z kategorie Kola bazar
Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

KHS Alite 4000 - obrázky inzerce
KHS Alite 4000 - obrázky inzerce

KHS Alite 4000 - Aš

Prodám MTB rám značky KHS model Alite 4000. Rám má na horní trubce mírné prohnutí od nárazu(viz. foto). Rám má pár odřenin od používání kola.
Cena 1 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 18x
Nabídka z kategorie Kola bazar
Aš, Karlovarský kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

VESLOVACÍ TRENAŽÉR ZN. KETTLER.  - obrázky inzerce
VESLOVACÍ TRENAŽÉR ZN. KETTLER.  - obrázky inzerce

VESLOVACÍ TRENAŽÉR ZN. KETTLER. - PLZEN

Prodám veslovací trenažér od firmy kettler, plně funkční, lze cvičit na dva způsoby, lze též postavit. Nepoškozený. Cena 999kč. Doprava lze zajistit.
Cena 999 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 15x
Nabídka z kategorie Ostatní sportovní potřeby
PLZEN, Plzeňský kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Dětské brusle Yashima - obrázky inzerce
Dětské brusle Yashima - obrázky inzerce

Dětské brusle Yashima - Bystřice pod Hostýnem

Prodám brusle Yashima. Nové ložiska Abec 7. Podvozek aluminium unit. Bota flex velikost UK 4, EU 37. Kolečka Yashima 70mm, 82a Cena 590 + poštovné.
Cena 590 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Kolečkové brusle
Bystřice pod Hostýnem, Zlínský kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Prodám horské kolo AUTOR - obrázky inzerce
Prodám horské kolo AUTOR - obrázky inzerce

Prodám horské kolo AUTOR - Klatovy, Makov

Prodám Horské kolo AUTOR, velikost kol 24, výška sedla od země 70 cm. Na zadním kole nová duše i pneu, tachometr v hodnotě 500Kč součástí kola. Vhodné pro děti od 8 - 12 let. Cena - 990Kč.
Cena 990 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 42x
Nabídka z kategorie Kola bazar
Klatovy, Makov, Plzeňský kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Koupim raketu - Kralupy

Koupim raketu babolat aero strike, grip 3.
Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 8x
Poptávka z kategorie Tenis
Kralupy, Středočeský kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Prodám  - obrázky inzerce
Prodám  - obrázky inzerce

Prodám - Olomouc

Prodám sadu signalizátorů včetně koženkových obalů, svingry a naviják. Cena za komplet 800 kč.
Cena 800 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 19x
Nabídka z kategorie Ostatní sportovní potřeby
Olomouc, Olomoucký kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Prodám dětské kolo EMMELLE 16" - obrázky inzerce
Prodám dětské kolo EMMELLE 16" - obrázky inzerce

Prodám dětské kolo EMMELLE 16" - Frýdlant nad Ostravicí

Prodám velmi pěkné dětské kolo EMMELLE Rascal 16" s postranními kolečky. Má ložiskové středy, duralové ráfky, nafukovací pneu a "konra" brzdu na zadním kole. Kolo je v perfektním technickém stavu. Cena k jednání je 1100,- Kč + ev. poštovné.
Cena 1 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 13x
Nabídka z kategorie Kola bazar
Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Ploutve-TECNO - obrázky inzerce
Ploutve-TECNO - obrázky inzerce

Ploutve-TECNO - Praha

Italské ploutve TECNO, model Delfino, velikost 40-41, délka ploutve 56 cm. ,šíře 17,5 cm. ,velmi dobrý stav.
Cena 290 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 3x
Nabídka z kategorie Plavání
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

Prodám brusle - obrázky inzerce
Prodám brusle - obrázky inzerce

Prodám brusle - Kyjov

Použité, ale zachovalé, neoježděné kolečka. Dříve stály 3.500 nyní přenechám za symbolických 450 kč. Možno i zaslat na dobírku.
Cena 450 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 20x
Nabídka z kategorie Kolečkové brusle
Kyjov, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Dětské kolo - obrázky inzerce
Dětské kolo - obrázky inzerce

Dětské kolo - Mladá Boleslav

Prodám krásné dívčí kolo Leader fox v dobrém stavu až na pár odřenin, hliníkový rám, velikost rámu 18, kolo má zadní brzdu (torpédo)cena 2000.
Cena 2 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 14x
Nabídka z kategorie Kola bazar
Mladá Boleslav, Středočeský kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Nike mercurial vapor - obrázky inzerce
Nike mercurial vapor - obrázky inzerce

Nike mercurial vapor - Ústí nad labem

Odehrál jsem v nich jeden trening, velikost: EUR: 44, UK: 9, US: 10, 28cm.
Cena 800 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 14x
Nabídka z kategorie Kopačky
Ústí nad labem, Ústecký kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Kopačky Nike - obrázky inzerce
Kopačky Nike - obrázky inzerce

Kopačky Nike - Brno

Prodám kopačky značky Nike. Velmi dobrý stav, minimálně používané. Velikost 45 EUR, 11 US.
Cena 200 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 11x
Nabídka z kategorie Kopačky
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Dětské kolo zn. OLPRAN (24) - obrázky inzerce
Dětské kolo zn. OLPRAN (24) - obrázky inzerce

Dětské kolo zn. OLPRAN (24) - Nepomuk

Prodám používané dětské kolo zn. OLPRAN (7-12 let) velikosti 24 v zachovalém stavu. Kolo je s přehazovačkou SHIMANO a se stojánkem.
Cena 1 300 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 28x
Nabídka z kategorie Kola bazar
Nepomuk, Plzeňský kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

29" Horské kolo Merida big Nine - obrázky inzerce
29" Horské kolo Merida big Nine - obrázky inzerce

29" Horské kolo Merida big Nine - Brno

Model 2012 rám 19" Vidlice SR 29 XCM-HLO 100 Přesmykač Schimano acera, řazení schimano alivio, Přehazovačka Shimano XT-10 prodám za 14000Kč.
Cena 14 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 29 dnů Počet ukázání detailu 58x
Nabídka z kategorie Kola bazar
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Horské kolo F. MOSER - obrázky inzerce
Horské kolo F. MOSER - obrázky inzerce

Horské kolo F. MOSER - JIČÍN

Brzdy, tác, přehazovačky TEKTRO, ALIVIO, SHIMANO. Kvalitní zachovalé kolo. Možno dovézt.
Cena 4 990 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 27x
Nabídka z kategorie Kola bazar
JIČÍN, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Horské kolo Mongoose Amasa Elite - vel. rámu L - obrázky inzerce
Horské kolo Mongoose Amasa Elite - vel. rámu L - obrázky inzerce

Horské kolo Mongoose Amasa Elite - vel. rámu L - Velvary

Téměř neježděné kolo, najeto max. 500 km! Výborný stav! Kolo je určené pro cross country a lehčí freeride. Prodávám z důvodu nesednoucí velikosti. Ve výbavě navíc je tachometr AUTHOR, taštička na drobné věci, držák na lahev. rám: Alu 6061, Flat Top Tube Technol. All Mountain vidlice: Rock Shox Tora 289 U-turn, nastav. zdvih 85-130 mm kliky:...
Cena 9 999 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 44x
Nabídka z kategorie Kola bazar
Velvary, Středočeský kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Helma CHOKE - obrázky inzerce
Helma CHOKE - obrázky inzerce

Helma CHOKE - Teplice

Krásná helma na kolo, 3x použitá - prodám.
Cena 400 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 9x
Nabídka z kategorie Přilby, helmy
Teplice, Ústecký kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Max Bike 35MB PINDOS 24" - obrázky inzerce
Max Bike 35MB PINDOS 24" - obrázky inzerce

Max Bike 35MB PINDOS 24" - Vrchlabí

Prodám po dceři kolo velikost 24". Je vhodné pro děti ve věku 8-12let nebo vysoké 115-155cm. Kolo bylo pravidelně servisováno. Technické parametry: 21 rychlostí, přehazovačka Shimano, přesmykáč Shimano, brzdy Shimano, Alu-rám o velikosti 13". Odpružené přední kolo. Na řídítkách přidané rohy. Původní cena kola byla 6900,-Kč.
Cena 3 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 34x
Nabídka z kategorie Kola bazar
Vrchlabí, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

PRODÁM TREKINGOVÉ KOLO KELLYS - obrázky inzerce
PRODÁM TREKINGOVÉ KOLO KELLYS - obrázky inzerce

PRODÁM TREKINGOVÉ KOLO KELLYS - Most

JAKO NOVÝ, TOP STAV, NEPONIČENÉ, NEPOŠKRÁBANÉ.
Cena 6 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 72x
Nabídka z kategorie Kola bazar
Most, Ústecký kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

PRODÁM KOLOBĚŽKU - obrázky inzerce
PRODÁM KOLOBĚŽKU - obrázky inzerce

PRODÁM KOLOBĚŽKU - Most

PLNĚ FUNKČNÍ, ZACHOVALÁ, TOP CENA, TOP STAV.
Cena 500 Kč Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 22x
Nabídka z kategorie Koloběžky
Most, Ústecký kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Prodám kopačky UMBRO-NOVÉ(kolíky) - obrázky inzerce

Prodám kopačky UMBRO-NOVÉ(kolíky) - Valašské Meziříčí

Prodám kopačky UMBRO X-BOOT III-A AK HG. Jedná se o kolíkové kopačky na velmi měkký travnatý povrch. Kopačky jsou celo-kožené a po celé "placírce" je doplněna gumou od známé značky Micheline, která zajišťuje lepší kontrolu míče a zabraňuje sklouznutí míče. Jazyk kopačky je možno přichytit gumičkou. Ke kopačkám získáte i klíč na...
Cena 2 200 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 11x
Nabídka z kategorie Fotbal
Valašské Meziříčí, Zlínský kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Prodám horské kolo author - obrázky inzerce
Prodám horské kolo author - obrázky inzerce

Prodám horské kolo author - Most

Horské kolo author, velice zachovalé, sice starší ale zato plně funkční, top stav.
Cena 1 000 Kč Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 52x
Nabídka z kategorie Kola bazar
Most, Ústecký kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

GT Zaskar Expert - obrázky inzerce
GT Zaskar Expert - obrázky inzerce

GT Zaskar Expert - Praha 5

Prodám GT Zaskar Expert. vel. L (pro výsku cca 176-188cm). Výbava kompletně Shimano LX (přehazovačka, přesmykač, řazení, brzdy). Vidlice vzduchová Rock Shox Recon Solo Air 351 (lockout, adjust rebound, nastavení tuhosti) - její stav velice dobrý - žádný vakl. Dokoupen představec i řídítka Ritchey WCS. Nízká váha. Kolo nebylo ježdeno silově....
Cena 15 490 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 29 dnů Počet ukázání detailu 52x
Nabídka z kategorie Kola bazar
Praha 5, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Badminton (3)

Florbal (21)

Fotbal (80)

Kola bazar (1116)

Outdoor (49)

Plavání (34)

Tenis (76)